ایمونوتراپی جهت درمان سرطان در ترکیه

بافت‌های سرطانی توسط سیستم ایمنی بدن شناسایی و از بین می‌روند. با این حال، با پیشرفت سرطان، سلول‌های سرطانی قابلیتی ایجاد می‌كنند كه آن‌ها را برای سیستم ایمنی نامرئی و یا ناپدید می‌كند. برای معالجه سرطان که میزان شیوع آن همچنان رو به افزایش است، روش‌های درمانی در ترکیه و سایر نقاط جهان در حال کشف و بررسی است. ایمونوتراپی نیز یکی از این روش‌ها می باشد..
رویکرد دیگر در طبقه بندی روش های ایمونوتراپی سرطان بر پایه اجزای به کار گرفته شده در ایمونوتراپی می باشد که از این حیث می توان به روش های ایمونوتراپی سلولی DC ، T cell و NK cell آنتی بادی مونوکلونال، سایتوکاین تراپی، واکسن های DNA و ایمونوتراپی با واسطه ویروس ها و باکتری ها اشاره کرد.
استفاده از ایمونوتراپی در درمان سرطان
ایمونوتراپی یکی از اصلی‌ترین روش های درمان سرطان محسوب می‌شود. این روش می‌تواند مزایای بالینی طولانی مدت را ارائه دهد. به‌عنوان مثال، بیماران مبتلا به ملانوما، که نوعی سرطان پوست است، می‌توانند با وجود بیماری متاستاتیک خود، عمر طولانی‌تری داشته و برای مدت طولانی‌تری زنده بمانند. تحقیقاتی که با درمان ملانوما آغاز شده، در سایر سرطان‌ها نیز گسترش یافته است. در حال حاضر، ایمونوتراپی برای تأمین طول عمر بیشتر در بیماران مبتلا به سرطان ریه نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین طی تحقیقاتی مشخص شده است که این روش در درمان سرطان‌هایی که بعد از درمان به پیشرفت خود ادامه می‌دهند نیز مؤثر است.

اسما سیر با ارائه خدمات توریسم درمانی در مراحل درمانی همراه شما عزیزان می باشد .

تماس با ما

آدرس : تهران ، خیابان شریعتی ، پائین تر از تقاطع بهار شیراز

پلاک ۴۱۹، طبقه سوم واحد ۱۰، کد پستی ۱۶۱۳۹۸۳۱۳۴

ایمیل :  asmaseir@gmail.com  , info@asmaseir.com 

تلفن :   ۷۷۵۱۵۰۱۳ ۲۱ ۹۸+  

          ۷۷۵۱۵۰۹۳ ۲۱ ۹۸+

تلگرام :  ۹۳۷۲۳۳۳۵۹۹ ۹۸+

--------------------------------------------

Telegram     

تمامی حقوق سایت متعلق به اسماء سیر می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع لامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Please publish modules in offcanvas position.